Reštaurácia

Jedálny lístok - A La Cartte

Otvorené denne od 11:00 do 21:00

Reštaurácia Tri Koruny je vizuálne neutrálnym príjemným priestorom, v ktorom vkusne dotvára interiér poctivé smrekové drevo, ktoré úžitkovo i dekoračne určuje minimalistický štýl interiéru. Drevená textúra na stenách i barovom pulte v kombinácii s jemnými svetlými farbami pôsobí elegantne a vopred naznačuje štandard, v ktorom je reštaurácia vedená. V bežnom režime je pre návštevníkov pripravených 60 miest, v prípade potreby je však priestor možné upraviť do podoby, v ktorej prevádzkovateľ usadí a obslúži až 110 hostí. Pre akcie, ktoré uvítajú tanečný parket, je možné priestor efektívne upraviť opäť na počet 60 ľudí. Zákazníci sa môžu tešiť na zaujímavé a moderné jedlá, chýbať však nebude ani tradičná kuchyňa. Vybrať si môžete z jedál jednálneho lístka, či z denného obedového menu.


Životné udalosti

Môžete ich osláviť v našej reštaurácii, ktorá Vám ponúka kompletný servis stolovania i gastronómie. Pre Vaše pohodlie ponúkame štandardnú kapacitu 60 osôb. Zároveň Vám na mieru zabezpečíme cateringové služby aj mimo našej reštaurácie.


Tip pre Vás

Ako malú novinku prinášame špeciálne menu pre páry, ktoré si môžu vybrať zo špecialít ako stvorených pre príjemnú večeru vo dvojici.

Foto vinárne a reštaurácie

STAŇME SA PRIATEĽMI NA FACEBOOKU